Na začátek
   O Světu výdělků...
   Reklama pro Vás
   Kontakty
TIPY NA EMAIL
NEPŘEHLÉDNĚTE
Anketa webu

Návštěvnost

 
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Alexa Rank
JyxoRank PageRank Compete Rank Seznam S-Rank PageRank ukazatel

SPONZORING
Katalog zaměřený na práci z domova

Sledujeme výdělky, které dělají členové našeho klubu. Ověřujeme jejich výdělečnost a věrohodnost. Otevřeně hovoříme o podvodu, závadnosti, nebo schopnosti, kolik daný výdělek dokáže vytvořit zisku (potenciál). Informace a články průběžně aktualizujeme.

   Globální nákupní klub  
Nakupujeme přes internet a vyděláváme!
Představte si, že byste namísto chození do supermarketu objednávali asi polovinu běžných věcí přes internet? Vím namítnete mi a co poštovné a balné, zboží přímo nevidím atd. atd. Kdo si ovšem vyzkoušel tuto metodu rozhodně nelituje. I poštovné a další detaily je možné ze začátku nějak vychytat. Nakupováním sbíráte body a načítá se vám pozice v systému, dle pozice za každý bod, který uděláte je vám vyplacena drobná odměna. Pokud se přes vás...

   Nejstabilnější cash back světa  
Nakupujeme a vyděláváme různými způsoby!
Tento nákupní klub více jak 10 let starý v sobě snoubí několik druhů výhody najednou. Jedná se o affiliate a mlm zároveň, jedná se o nákupní klub a cash back server v jednom. Můžete zde nakupovat v různých vašich oblíbených eshop a jako i u jiných sbírat cashback. S tím rozdílem, že zde sbíráte i provize i nákupní body shopping points. Systém má řadu výhod. Mnohem více než klasické slevové portály a cash back servery.

   MarketAgent  
Vyplňujeme dotazníky a pozýváme k nim přátele
Momentálně nejstarší a nejstabilnější anketní server vyplácející v EURECH. Jak vidíte v tabulce každých 100 bodů generuje 1 euro. Výplatní limit je od 2 eur čili 200 bodů. Pod 500 bodů platíte poplatek za převod ve výši 2%, pokud proplácíte 500 bodů a více (5 eur a více) pak neplatíte žádný poplatek. Vlastními anketami jde vydělat větší obnos v eurech asi tak za rok, protože anket je málo. Ale pokud zaregistrujete další reffy pak jsou na internetu i účastníci, kteří získali 100 a více eur ročně.

parfemy.cz

   ČLÁNKY & NOVINKY  
HODNĚ ÚSPĚCHU A NOVINKY PRO ROK 2018

Přejeme Vám hojnosti, výdělků a pozitivním přínosem internetu plný rok 2018. Pojďme si trochu popovídat o tom, co nám tento rok může přinést a co ne. ;) Náš klub se jistě bude v tomto roce rozvíjet a přinášet nové nabídky, jak pro jednotivce, tradery a kryptoaktivisty, tak pro obyčejné uživatele internetu.

   REXVOX - česká síť s výdělkem  
Sbírejte body a bavte se

První česká sociální síť, kde můžete vydělat nějakou stovku a zároveň si zde udělat reklamu, vytvořit profil a najít zde i nějaké další výdělky na síti. Přečtěte si článek s mými zkušenostmi s touto síti na českém internetu. Zbohatnout zde nezbohatnete, ale cca stovku jednou za čas, zde získat můžete.

   Vydělávám sledováním TV reklam  
Reklamy s aplikací do počítače

Primárně to nebylo myšleno jako výdělek, ale spíše jako podpora výdělečného projektu. Dneska už se jedná o program, který není třeba instalovat do počítače jako kdysi, ale jeho zapnutím přímo z webu sbíráte body, které se dají později proměnit na peníze. Jak? Jednoduše pošlou vám je na bankovní účet. Více v tomto článku...Výrok dne


Rubriky, témata
ČASOPISY
Kurzovní lístek
USD Vlajka meny USD změna {value}%
GBP Vlajka meny GBP změna {value}%
EUR Vlajka meny EUR změna {value}%
CNY Vlajka meny CNY změna {value}%
HRK Vlajka meny HRK změna {value}%
JPY Vlajka meny JPY změna {value}%
PLN Vlajka meny PLN změna {value}%
RUB Vlajka meny RUB změna {value}%
SEK Vlajka meny SEK změna {value}%
CHF Vlajka meny CHF změna {value}%
TRY Vlajka meny TRY změna {value}%

DOPORUČUJEME
VEN NA INTERNET